BENZ W202/C220D'93-00 AG radaitheoir cairr
Eolas faoi tháirgí:
| cartype | BENZ W202/C220D'93-00 AT |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanaim/umar plaisteach |
| Méid croí | LÍ617*418*32 mm |
| Tiús | 32mm |
| Méid umar | 55.5/55.5*448 mm |
| Méid cartán | 770*110*525 mm |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
AN RÍOCHTpáirteanna Autotionscaly cuideachta monarchais monaróir radaitheora gairmiúil é,
le scileanna táirgeachta agus bainistíochta foirfe. Tá níos mó ná daichead saineolaí cumasach againn agus
innealtóirí.
Sroicheann an t-aschur bliantúil 700,000 píosa. Faoi láthair tá ár gcuid táirgí a dhíol go maith i ngach cearn den domhan.
Coinníoll & Barántas:
1. Cáilíocht Préimhe: 100% dearbhú cáilíochta a thástáil;
2. 100% Brand Nua
3. Loingseoireacht Fast
4. Praghas Iomaíoch
5. Baránta cáilíochta bliana -. Aon fhadhb cáilíochta a bhuaileann tú laistigh de bhliain amháin,Is féidir leat ceann eile a fháil saor in aisce
athsholáthair . Ach ní-díobháil dhaonna an bhunphrionsabal.
Clibeanna Te: BENZ W202/C220D'93-00 AT RADIATOR CAR, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
