Tar éis an Mhargaidh Radaitheora Auto Do CHEVROLET TRAX 1.4L'15-20 AT
Sonraí Táirge
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ-32182 |
| Cineál Gluaisteán | CHEVROLET TRAX 1.4L'15-20 AT |
| Méid Carton | 625x125x535mm |
| Ola with | Φ 22 * 275mm |
| Tras-seoladh | AT |
| Tiús | 16 / 26 mm |
| Méid Croí | PA 620*508*26 |
| Méid Umar | 44/44*529 |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
Táimid Guangdong Kinga Auto parts Industry Manufacture Co., Ltd, ag speisialú i ndéantúsaíocht na radaitheoirí agus onnmhairithe do na páirteanna uathoibríoch do ghluaisteáin go leor, carr Seapáine, carr Eorpach agus mar sin de.
Ár buntáiste
Éifeachtacht:
Freagrófar aon ríomhphost nó fiosrúchán uait laistigh de 24 uair an chloig, tá luachan réidh i 2 nóiméad.
Gairm:
Tugann foireann tacaíochta theicniúil & díolacháin níos mó ná 20 bliain an tseirbhís is fearr duit.
Seachadadh
Is féidir am seachadta beacht a chinntiú tar éis daingniú a bheith agat.
Ráthaíocht
Rialú cáilíochta dian trínár bhfoireann qc.one- bharántas bliana i gcoinne sonraí b/l agus baránta: 12 mhí
Pacáil
Pacáil Neodrach / Cosantóir Cúinne Foam / Pacáil Blister / Cosantóir Cairtchláir, Dearadh pacáistithe de réir riachtanais an chustaiméara.
Déanaimid radaitheoirí le haghaidh níos mó cineálacha gluaisteán chun freastal ar do chuid riachtanas
| Acura | Hyundai | Scion |
| Audi | Isuzu | Subarú |
| BMW | Cluiche Land Rover | Saab |
| Beins | Mazda | Suzuki |
| Chrysler | mion | Toyota |
| Citroen | Mitsubishi | VW |
| Daewoo | Nissan | Ford |
| Daihatsu | Peugeot | Jeep |
| Honda | Renault | KIA |
Chun tuilleadh faisnéise táirge agus faisnéis cuideachta a fháil, ná bíodh aon leisce ort teagmháil a dhéanamh linn!
| Duine Teagmhála: | Mandy Tsang |
| Seoladh Sráide: | Uimh.18 Bóthar Guangcong, Limistéar Forbartha Eacnamaíoch Chonga |
| Cathair : | Guangzhou |
| Cúige/Stát: | Guangdong |
| Tír/Réigiún: | An tSín (Mórthír) |
| ZIP: | 510900 |
Clibeanna Te: tar éis radaitheora uathoibríoch margaidh le haghaidh chevrolet trax 1.4l'15-20 ag, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
