RAIDIÓ cairr Uathfhuaraithe DO DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 - MT
Cur síos ar an Táirge
| Iarratas le haghaidh cartype | DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 - MT |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanam / umar plaisteach |
| Méid croí | LÍ378*688*16/22/26mm |
| Tiús | 16/22/26 mm |
| Méid umar | 46/51*717 mm |
| Méid cartán | 805*145*520 mm |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
Eolas cuideachta
Guangzhou Kinga Auto Páirteanna Monarú Co, Ltd Forgot Password? lonnaithe i Guangzhou, China.Is muid an mhonarcha páirteanna gluaisteán cáiliúil sa tSín, tá muid chun tosaigh ar deich i Guangdong Provice.Our cuideachta chlár caipitil a bhaint amach go US$1.34 milliún agus an spás urláir suas go dtí 86,000 méadar cearnach. Is é an Limistéar Tógála suas le 50,000 méadar cearnach.Is iad ár bpríomhtháirgí radaitheora agus comhdhlúthadán, tá deimhniú cáilíochta ISO694/TS againn. 6 náisiúnta paitinnithe technogogy certificates.We onnmhairiú go dtí an céatadán Onnmhairithe globalthe os cionn 90%, na haonaid producted os cionn 900,000 in aghaidh na bliana a onnmhairiú.
Cumas KINGA
Tá muid in ann táirgí a dhearadh mar líníochtaí a sholáthraíonn tú toisc go bhfuil ár gcuid teicniúil féin againnteam team.Ní cuma cén cineál radaitheoirí, ach inis dúinn cad is gá duit, déanfaidh KINGAtá tú sásta!! ! Is é ár n-aschur reatha 100,000PCS/mí, tá cumas táirgthe140,000 ríomhaire / míosa
Clibeanna Te: radaitheora gluaisteán fuaraithe uathoibríoch le haghaidh daewoo chevrolet epica 08 - mt, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
