19010-Radaitheoir Gluaisteán Alúmanam PAA-A51 do Honda le haghaidh Accord 98-00 Dpi 2148
Eolas Bunúsach deRadaitheoir Honda Accord 00
Samhail UIMH.: KJ-17033 PA16
Ábhar Comhlacht: Alúmanam
Deimhniú: ISO9001, TS16949
Cineál Sreabhán Fuarú: Alcól
Croíchineál radaitheora: Feadán-eite
Branda Sreabhán Fuarú: Mobil
Cineál: Radaitheoir Gluaisteán
Méid Croí: PA 375X668X16 Mm
Ábhar Lárnach: Alúmanam
Cartype: Aonta ′ 98-00 Cg5/Ta1 ag
Áit Tionscnaimh: Guangzhou China (Mórthír)
Sonraíocht: PA 375 * 668 * 16
CÓD: 8708911000
Comhpháirt: Radaitheoir
Stíl Fuar: Uisce-fuarú
Struchtúr: Cineál Oscailte
Cineál radaitheora: Tras-sreabhadh
Cineál Braiteoir Teocht Uisce: Cineál Athraigh
ag /Mt: ag
Méid umar: 33/48 X 698 Mm
Tiús Croí: 16mm
Ábhar umar: Plaisteacha / Alúmanam
OEM: 19010-PAA-A51/ Pfv-901
Trádmharc: KINGA
Bunús: An tSín
Cur síos ar an Táirge arRadaitheoir Honda Accord 1998
Radaitheoir Gluaisteán Alúmanam Honda le haghaidh Accord' 98-00 CG5/TA1 AT
| Cineál Gluaisteán | D'AIRE' 98-00 CG5/TA1 AT |
| Méid Croí | 375 * 668 * 16 mm |
| Méid Umar | 33 / 48 698 mm |
| Tiús Croí | 16 mm |
| Bunábhar | Alúmanam |
| OEM | 19010-PAA-A51/PFV-901 |
| Méid Carton | 750 * 120 * 525 mm |
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ-17033- PA16 |
Cúiseanna le linn a roghnú
1) Foireann Oibre:
Níos mó ná 400 fostaí, lena n-áirítear foireann deartha ghairmiúil.
2) Monarcha Gairmiúil:
Tá muid ag monaróir, ag speisialú i radaitheoirí / comhdhlúthadáin gluaisteán le breis agus 10 mbliana.
3) Úsáideoir Leathan :
Níos mó ná 5000 cineálacha táirgí ar ardchaighdeán, a onnmhairítear ar fud an domhain.
4) Táirgiúlacht Mhór:
60000 ríomhaire in aghaidh na míosa.
5) Freagra Mear ar do Riachtanais:
Tabharfaimid freagra laistigh de 24 uair an chloig tar éis do litir a fháil. Má tá aon cheist agat, fáilte romhat glaoch orainn.
RAIDIÓ AN KINGA, TÓGANN TÚ AN RÉAMHFHEIDHMIÚCHÁIN!
Ná bíodh drogall ort teagmháil a dhéanamh linn le haghaidh aon cheist! Welcom chun cuairt a thabhairt ar mhonarcha KINGA , Bígí linn, is tús nua den turas é seo!
Má tá tú sásta lenár radaitheora gluaisteán alúmanaim cáilíochta 19010-a51 le haghaidh honda le haghaidh athsholáthair Accord 98-00, bígí saor chun teagmháil a dhéanamh lenár monaróirí gairmiúla agus taithí acu. Tá an tseirbhís mórdhíola, seirbhís iar-díola maith agus seachadadh tapa ar fáil freisin.
Clibeanna Te: 19010-PAA-A51 Radaitheoir Car Alúmanam do Honda le haghaidh Accord 98-00 Athsholáthair Dpi 2148, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta

