Radaitheoir Alúmanam Páirteanna Auto le haghaidh VELOSTER 1.6T'13-17AT OEM 25310-2V750
AN RÍOCHTRAIDIÓ, SÍOS DO INNEALRA!!!
Uimhir Pháirt Monaróra: KJ-21331
OEM: 25310-2V750

Réamhrá táirge agus faisnéis trádála:
| Uimhir Monaróra | KJ-21331 |
| Cineál Gluaisteán | HYUNDAI VELOSTER 1.6T'13-17AT |
| Méid Croí | LÁ 465*378*26mm |
| Méid Umar | 46.5*408mm |
| Méid Carton | 640*110*480mm |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| OEM | 25310-2V750 |
| DPI | 13415 |
Eolas Trádála
| Téarmaí Íocaíochta | L/CT/T , Aontas Iarthar |
| Téarmaí Trádála | FOB Shenzhen |
| Coinníoll Íocaíochta | 30% de thaisce roimh ré, cothromaíocht 70% roimh an seachadadh |
| Praghas FOB | Déanfaimid an praghas FOB a lua duit tar éis duit an radaitheoir múnla a theastaíonn uait agus cé mhéad a dhearbhú |
| Am Seachadta | 30-40 lá oibre tar éis airgead a fuarthas |
| Loingseoireacht | Ar muir |
| MOQ | 30 PCS |
| Bharántas | Bliain amháin |
Áiseanna Déantúsaíochta
Mar cheann de na monaróirí na príomhchúiseanna le radaitheoirí feithicleach, tá ceardlann nua-aimseartha bunaithe againn. Chun a n-éilimh mhéadaitheacha a chomhlíonadh, beidh sé éigeantach dúinn na modhanna déantúsaíochta is déanaí a ghlacadh inár n-aonad táirgthe. Scaipthe ar fud limistéar mór, tá cumas suiteála sásúla ag ár n-aonad táirgthe.
Dearbhú Cáilíochta
Tá bród orainn a rá gurb í an cháilíocht ár ndíchill agus déantar an-chúram ag gach céim den táirgeadh chun a chinntiú nach leantar aon bheartas cáilíochta sainithe ag Nissim, dírithe ar:
"Táirgí agus seirbhísí den scoth a sholáthar agus iad a chur ar fáil dár gcliaint ag na costais is fearr."
"Féach ar na gealltanais a thugaimid dár gcliaint maidir le táirgí ardchaighdeáin a sheachadadh trí fheabhas leanúnach a chur ar ár bpróisis teicneolaíochta, an úsáid is fearr is féidir a bhaint as na hacmhainní atá ar fáil agus an oiliúint riachtanach a sholáthar do na fostaithe chun torthaí éifeachtacha a sheachadadh."
Nóta:* Tá na táirgí iarbhír mar an gcéanna leis na pictiúir atá liostaithe againn.
*Seiceáil na pictiúir agus an léaráid líníochta go cúramach, le do thoil*


* Is féidir linn brandaí eile a dhéanamh freisin de réir do líníochta nó sampla a sholáthair.*
Ná bíodh drogall ort teagmháil a dhéanamh le haon cheisteanna! Tugaimid cuireadh ó chroí duit cuairt a thabhairt ar mhonarcha KINGA. Bígí linn le haghaidh caibidil nua inár dturas!
![]()







Má tá suim ar bith agat, déan conradh liom le do thoil !!!
Clibeanna Te: páirteanna uathoibríoch radaitheora alúmanaim le haghaidh veloster 1.6t'13-17at oem 25310-2v750, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
