RAIDIÓ CAR HYUNDAI KIA GETZ 1.3L'02- MT
Cur síos ar an Táirge
| Iarratas le haghaidh cartype | HYUNDAI KIA GETZ 1.3L'02- MT |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanam / umar plaisteach |
| Méid croí | LÍ 370*488*16/26 mm |
| Tiús | 16/ 26 mm |
| Méid umar | 50/50*500 mm |
| Méid cartán | 550*145*550mm |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
Pictiúr Táirgí:
Ár bPrionsabal
Cinntíonn ábhar 1.Good an caighdeán maith.
Scrúdaíonn praghas 2.Competitive margadh ollmhór.
Sáraíonn seirbhís 3.Excellent gach custaiméir.
Bunaíonn dea-cháil 4.Good comhar fada.
Is féidir linn an radaitheora a tháirgeadh atá oiriúnach do Toyota, Mazda, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Isuzu, Honda, Fiat,
Ford, Benz, BMW, Volvo, Chrysler, Hyundai, Suzuki agus mar sin de.
Clibeanna Te: CAR RADIATOR HYUNDAI KIA GETZ 1.3L'02- MT, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
