RAIDIÓ CODANNA UATH DOHYUNDAI TUCSON'04- MT 25310-2E150
Cur síos ar an Táirge
| Iarratas le haghaidh cartype | HYUNDAI TUCSON'04- MT |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanam / umar plaisteach |
| Méid croí | PA 375*668*16/26 mm (LÍ 14.76*26.30*0.63/ 1.02 In) |
| Tiús | 16/ 26 mm (0.63/ 1.02 isteach) |
| Méid umar | 46.5/46.5*692 mm (1.83/ 1.83*27.24 In) |
| Méid cartán | 740*100*530 mm (29.13*3.94*20.87 In) |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
Gnéithe
1. Ábhair: alúmanam agus plaisteach, cóimheas-feadán táthaithe minicíochta
2. Tightness aer den scoth agus friotaíocht brú croí
3. Aistriú teasa ard, creimeadh níos fearr agus friotaíocht taise
4. Ardchaighdeán, praghas iomaíoch, an tseirbhís is fearr
Is féidir ár radaitheoirí a úsáid do na brandaí gluaisteán seo a leanas:
Gluaisteán na hEorpa agus Mheiriceá : VOLVO, AMC, JEEP, BENZ, BMW, CHRYSLER, FORD, CONCOREDE, GM, MAZDA, PEUGEOT, etc.
Carr Cóiréis: HYUNDAI, KIA, etc.

Clibeanna Te: RAIDIÓ PÁIRTEANNA UATH DO HYUNDAI TUCSON'04- MT, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
