RAIDIÓ MAIDIR LE MITSUBISHI Uathoibríoch DO LANCER 95 - 99 CK1.6 AT MIRAGE 97 - 02 AT
Réamhrá Mír
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ-14009 |
| Cineál Gluaisteán | MITSUBISHI LANCER 95 - 99 CK1.6 AT MIRAGE 97 - 02 AT |
| Méid Croí | 375*648*16mm |
| Tiús Croí | 16 mm |
| Tras-seoladh | AT |
| Méid Umar | 33/48*678mm |
| Ábhar | Croílár alúmanam, umar plaisteach |
| Pacáil | Mar riachtanas na gcustaiméirí |
| Dath | Airgid |
| Ainm an Bhranda | MITSUBISH |
| Barántas | 12 mhí |
Ár mBuntáiste:
Seirbhís Ceannaigh 1.Excellent
Ós rud é go bhfuil go leor acmhainní againn de raonta éagsúla monarchana páirteanna spártha gluaisteán, tá a fhios againn a leibhéal cáilíochta agus leibhéal praghsanna. Is féidir linn an soláthraí is oiriúnaí do chustaiméirí a roghnú de réir a n-iarratas.
2. Táirgí Ardchaighdeáin a thairgtear
Tagann formhór na dtáirgí ónár soláthróirí fadtéarmacha. Tá siad ag soláthar na n-earraí dúinn le níos mó ná 20 bliain; is féidir linn an caighdeán agus an praghas a rialú. Mar sin ní fadhb í an tsaincheist maidir le cáilíocht. Fiú má bhuail na táirgí an fhadhb feidhm, is féidir linn na hiarmhairtí go léir a thabhairt. Ní ghortóidh muid leas an chustaiméara choíche.
C1: An bhfuil tú ag monaróir?
Sea, is monarcha muid
C2: Cén cineál ráthaíochta do tháirgí?
Ár gcuid táirgí go léir a bhfuil ISO/TS16949 faofa, baránta cáilíochta bliana amháin. Déanfar tástáil ar gach cuid chun a chinntiú go mbeidh 100% inoibrithe roimh an loingsiú. Is é satifaction cáilíochta agus cutomers ár gcéad imní.
C3: Cad mar gheall ar an am seachadta na n-earraí?
Le haghaidh sampla tástála, a bhraitheann sé ar an stóráil.
Maidir le táirgeadh mórchóir, tá an t-am seachadta thart ar 40-50 lá bunaithe ar staid an ordaithe.
Clibeanna Te: radaitheoirí mitsubishi auto le haghaidh lancer 95 - 99 ck1.6 ag mirage 97 - 02 ag, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
