Radaitheoir Alúmanam Páirteanna breise do Mazda MX6'93-96 626GE V4 FS1915200D/e/f MT
Sonraíocht Táirge:
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ - 16148 |
| Cineál Gluaisteán | MX6'93-96 626GE V4 |
| Méid Croí | LAP 690*338*26mm |
| Méid Umar | 49/49*347 mm |
| Méid Carton | 860*130*450mm |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Tiús | 26mm |
| AT / MT | MT |
| OEM | FS1915200D/r/f |
| Bharántas | Bliain a hAon |
| Feidhm | cosc a chur ar inneall an chairr ó róthéamh |
| Pacáistiú | Pacáil Neodrach / Cosantóir Cúinne Foam / Pacáil Blister / Aon iarratas riachtanas speisialta uait. |
| Seachadadh | 30 ~ 40 lá tar éis an t-ordú a dhearbhú |
| Téarma Íocaíochta | T/T, taisce 30% roimh tháirgeadh, an t-iarmhéid roimh an loingsiú |
| Téarma Trádála | FOB Shenzhen tSín |
| MOQ | 30 ríomhaire |
| Sampla | Muirear táille samplach & táille sainráite, ach cuirfear ar ais é nuair a gheobhaidh tú orduithe |
Monaróir Gairmiúil
1. Bunaithe i 2003
2. An Chéad Monarcha chun gnó a dhéanamh le coigríche sa tSín.
3. Níos mó fuaraithe a sholáthar ná an radaitheora caighdeánach.
4. Suiteáil éasca gan aon mhodhnuithe gléasta.
5. Cáilíochtaí: ISO9001:2000, ISO/TS16949
Ár gcuid táirgí a úsáidtear le haghaidh Gluaisteán Gluaisteán agus freisin baint acu le réimsí eile ar nós Trucailí trom carr rásaíochta, comhbhrúiteoirí aeir agus aon ghluaisteáin rásaíochta eile.
Radaitheoir Kinga do ghluaisteáin éagsúla
| TOYOTA | BENZ | BMW | VOLKSWANGEN | CHRYSLER |
| AUDI | FAW | DAEWOO | GMC | SUBARU |
| FORD | MAZDA | HONDA | LAND ROVER | MITSUBISHI |
| NISSAN | ISUZU | VOLVO | HYUNDai | SUBARU |
Próiseas Táirgthe
Táirgeadh Eite → Níochán tonnta ultrasonaic → Croíchóimeáil → Prásáil lárnach → Meaisínithe páirteanna breise → Sceitheadh agus brú → Pacáistiú
Déantar tástáil ar na táirgí go léir sa teach atá níos déine ná caighdeán an tionscail. Beidh an QC ag gach céim phróiseála
seiceáil má shroicheann an mhír an caighdeán nó nach bhfuil. Tá deimhnithe againn le haghaidh ISO900, TS16949.Nuair a bhí an radaitheora críochnaithe,
déanfaimid é a thástáil le Beachtas Leak Equipment.
Eolas Cuideachta
Guangzhou Kinga Auto Páirteanna Monarú Co, Ltd Forgot Password?
Tá ár monarcha ag speisialú i ndéantúsaíocht agus onnmhairiú páirteanna agus crua-earraí radaitheora & comhdhlúthadáin & uathoibríoch
ar feadh níos mó ná 20 bliain. Ar feadh na mblianta sin, leanann Ár Monarcha ag leathnú go tapa. Tá na fostaithe thart
400 agus is féidir linn an radaitheora a tháirgeadh go dtí 70,000PCS/months.Is féidir sé choimeádán a bheith sa stóras
ag an time.Nowday céanna, tá ár seirbhís níos appreciation.The praghas níos Réasúnta, an caighdeán
Tá marthanacht maith agus cobhsaíocht.
Tá níos mó ná 3,000 cineál ag na cineálacha radaitheora agus comhdhlúthadáin.
Ár Seirbhís
Seirbhís OEM: Ní sholáthraíonn custaiméirí ach uimhir OEM, branda Gluaisteán, ansin is féidir linn an radaitheoir a dhéanamh duitse.
Tacaíocht Foirne: Soláthraíonn foireann deartha ghairmiúil agus foireann teicneolaíochta 24 uair an chloig seirbhís agus Barántas Bliana
Tacaíocht Monarcha: Glac le hordú samplach, eacnamaíoch agus praiticiúil.
Tuilleadh eolais
| Duine teagmhála | Daisy Huang |
| Fón | 0086 13710537051 |
| Cuideachta | Guangzhou Kinga Auto Páirteanna Monarú Co, Ltd Forgot Password? |
| Suíomh Gréasáin | http://www.aluminiumcarradiators.com/ |
| Cuir | Uimh.18, Bóthar Guangcong, forbairt eacnamaíoch Conghua |
Clibeanna Te: radaitheora do mazda mx6'93-96 626ge v4, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
