Radaitheoir uathoibríoch deSUZUKI ESCUDO/GRAND VITARA'05 MT OEM 17700-65J00
Eolas faoi Tháirgí:
| Iarratas le haghaidh cartype | ESCUDO/GRAND VITARA'05 MT |
| Bliain scaoileadh an ghluaisteáin | 2005 |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanam / umar plaisteach |
| Méid croí | PA 450*688*16/26 mm |
| Tiús | 16/26mm |
| Méid umar | 48/48*717 mm |
| Méid cartán | 760*100*625mm |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
Ár mBuntáistí:
Úsáid 1.Wide: Níos mó ná 5000 cineál táirgí a onnmhairítear ar fud an domhain.
Monarcha 2.Professional: Speisialtóireacht i ndéantúsaíocht córas aistrithe teasa le breis agus 10 mbliana.
Foireann 3.Obair: Níos mó ná 400 oibrí, lena n-áirítear foireann theicniúil ghairmiúil.
4.Freagra Mear: Freagrófar aon ríomhphost nó fiosrúchán uait laistigh de 24 uair an chloig, tá luachan réidh i 2 nóiméad.
5.Delivery: Is féidir Am Seachadta Beacht a chinntiú tar éis deimhniú a bheith agat.
Cáilíocht Radaitheora KINGA:
1.5000+ múnlaí éagsúla
2. ISO/TS 16949 deimhnithe.
Tástáil sceite 3.100% le nítrigin
4. 1 bharántas bliana in aghaidh lochtanna,
Athsholáthar 5.Free má dheimhnítear aon éileamh cáilíochta.
6. Tionchar agus gairmiúil-seirbhís tar éis díolacháin agus freagairt phras d'aiseolas ó chustaiméirí.
Clibeanna Te: SUZUKI ESCUDO/GRAND VITARA'05 MT Radaitheoir, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
