1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR
Sonraí Táirge Do 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ- 12003 |
| Méid Croí | 325*688*16/26 mm |
| Tiús Croí | 16/26mm |
| Cineál Gluaisteán | TOYOTA CAMRY'87-91 VZV21 AT |
| Méid Umar | 48/48*717 mm |
| Ábhar umar | Plaisteach / Alúmanam |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ainm an Bhranda | Toyota |
| Barántas | 12 mhí |
Gné Do1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR
1.High Quality & Factory Price
Pacáistiú 2.Safe agus seachadadh tapa
Trealamh tástála 3.Advanced
4.Seirbhís Leantach Foirfe-
Pacáil & Loingseoireacht
1. Déantar na táirgí go léir a phacáil ar leithligh, de ghnáth déantar na codanna ceannaithe a phacáistiú leis na radaitheoirí.
2. Bain úsáid as boscaí EPE, cúr agus cairtchláir le haghaidh pacáistiú agus cosaint sábháilteachta le linn táirgí nach bhfuil faoi réir caitheamh agus cuimilt a iompar.
3. De réir riachtanais an chustaiméara.
4. Más mian leat aon radaitheoirí, Beag beann ar mhéid, branda agus cur i bhfeidhm, insíonn pls dúinn.
FAOI LINN
Is monarcha gairmiúil páirteanna uathoibríoch ardfheidhmíochta é Guangzhou Kinga Autoparts Manufacture Co., Ltd, We
a bunaíodh i 2003, agus go príomha a chur ar fáil radaitheoirí, intercoolers, fuaraitheoirí ola, oiriúintí oiriúintí do ghluaisteáin.
Clibeanna Te: 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
