RAIDIÓ CAR Alúmanam BRAZED TOYOTA LEXUS'07-10 LS460 MT
Cur síos ar an Táirge
| Iarratas le haghaidh cartype | TOYOTA LEXUS'07-10 LS460 MT |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Próiseas | Brazing Crua |
| Croíchineál Radaitheora | feadán-eite |
| Ábhar | Croílár alúmanam / umar plaisteach |
| Méid croí | PA 450*708*16/26 mm |
| Tiús | 16/26mm |
| Méid umar | 48/48*735 mm |
| Méid cartán | 780*130*595mm |
| Cóid HS | 8708911000 |
| Téarmaí Praghas | FOB Shenzhen/Guangzhou |
| Téarmaí Íocaíochta | Taisce TT 30%, 70% i gcoinne cóip B/L |
| Bharántas | 12 mhí |
| Cineál Pacáiste | Mataí EPE taobh istigh, pacáistiú i bhfolús, málaí mboilgeog, daoine eile |
| Margaí Easpórtála | Domhanda |
Gnéithe
1. Ábhair: alúmanam agus plaisteach, cóimheas-feadán táthaithe minicíochta
2. Tightness aer den scoth agus friotaíocht brú croí
3. Aistriú teasa ard, creimeadh níos fearr agus friotaíocht taise
4. Ardchaighdeán, praghas iomaíoch, an tseirbhís is fearr.
Pictiúir Táirgí

Kinga príomh-táirgí agus na príomh-thíortha Kinga a dhíol
Tá Kinga speisialaithe i radaitheoir agus comhdhlúthadán a tháirgeadh do charranna, veaineanna, jeeps, piocadh agus feithiclí tráchtála na Seapáine, na hEorpa agus na Stát Aontaithe.
Na Stáit Aontaithe Meicsiceo, Costa Rica, Panama, Nicearagua, El Salvador, an Phoblacht Dhoiminiceach, Iamáice, Barbadós, an Cholóim, Peiriú, An Bholaiv, an Bhrasaíl, Paragua, an tSile, an tSeapáin, na hOileáin Fhilipíneacha, an Téalainn, an Chambóid, an Mhalaeisia, Brúiné, an Indinéis, Neipeal, an Bhanglaidéis, an India, an Phacastáin, an Chasacstáin, an Tuircméanastáin, an Liobáin, an tSiria, Catarrain, an Iordáin, an Liobáin, an tSiria, Catarrain, an Iordáin, an Tuirc, an Liobáin, an tSiria, Qatarrain, an Iaráic, an Tuirc Cuáit, Oman, an Araib Shádach, an Liotuáin, an Rúis, an Ísiltír, an Phortaingéil, an Úcráin, an Ghréig, an Éigipt, an Libia, Maracó, an Túinéis, an Chéinia, an Aetóip, Uganda, an Nigéir, Cósta Eabhair, An Bhotsuáin, Oileán Mhuirís, Angóla, an Astráil, agus mar sin de: níos mó ná 62 tír

Clibeanna Te: radaitheora carr alúmanaim brazed toyota lexus'07-10 ls460 mt, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
