Praghas Monarcha HILUX VIGO/REVO (GAS)' 15-MT/TOYOTA FORTUNER (GAS)' Radaitheoir 15-MT
| Sonraíocht Táirge | |
| Uimhir Chuid Monaróra | KJ-12836 |
| Cineál Gluaisteán | HILUX VIGO/REVO (GAS)' 15-MT |
| Cineál Gluaisteán | TOYOTA FORTUNER (GAS)' 15-MT |
| Méid Croí | PA 550 x 648.5 x 16/26 mm |
| OEM | 16400-0C380 |
| Méid Umar | 44/44 x 674.5 mm |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Cartán | 810 x 140 x 690 mm |
| Tiús | 16/26 mm |
| Bharántas | Bliain a hAon |
| Pacáistiú | Pacáil Neodrach / Cosantóir Cúinne Foam / Pacáil Blister / Aon iarratas riachtanas speisialta uait. |
| Seachadadh | 30 ~ 40 lá tar éis an t-ordú a dhearbhú |
| Téarma Íocaíochta | T/T, taisce 30% roimh tháirgeadh, an t-iarmhéid roimh an loingsiú |
| Téarma Trádála | FOB Shenzhen tSín |
| MOQ | 30 ríomhaire |





| Cad é ár seirbhís? |
| Glacaimid le T/T, L/C. 30% mar éarlais roimh ré, 70% íocaíochtaí cothromaithe roimh an loingsiú. |
| Soláthraíonn KINGA táirgí maithe le praghas iomaíoch |
| Seirbhís Tar éis-díola foirfe, ráthaíocht cáilíochta tar éis duit na hearraí a fháil. |
| Le linn an ama seo, má chomhlíonann tú aon fhadhb cáilíochta, téigh i dteagmháil linn, is féidir linn athsholáthar a sholáthar duit. Ní-díobháil dhaonna é an t-áitreabh. |
| is féidir linn a tháirgeadh le do shamplaí nó líníochtaí teicniúla. Is féidir linn na múnlaí agus na daingneáin a thógáil. |
| OEM seirbhíse |
| Cén fáth a roghnú linn? |
| Tá muid monarcha mór i Guangzhou agus a tháirgeadh go gairmiúil autoparts níos mó ná 15 bliana, tá neart áirithe a sholáthar duit cobhsaí táirgí ardchaighdeáin. |
| Tá KINGA an-dian le rialú cáilíochta. Tástáil sceite 100% ar na radaitheoirí ar feadh 62s. Tástáil sceite 100% le Nítrigin 3.8Mpa ar feadh 15s. |
| Is féidir linn táirgí nua a fhorbairt de réir riachtanas ár gcustaiméirí. |
| Foireann ghairmiúil díolacháin agus-seirbhís tar éis díola agus barántas cáilíochta & freagairt pras ar aiseolas an chliaint. |
| Oibríonn KINGA le brandaí tosaigh sa tionscal radaitheora. |
Clibeanna Te: praghas monarcha hilux vigo / revo (gás) '15-mt / toyota fortuner (gás)' radaitheora 15-mt, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
