Radaitheoir Athsholáthair Páirteanna Gluaisteán le haghaidh Lexus Rx400h 3.3LV6 le Dpi 2929
Sonraíocht Radaitheora:
Uimhir Chuid Monaróra |
KJ -12668 |
| Cineál Gluaisteán | Lexus RX400H 3.3LV6 |
| Méid Croí | LAP 675x468x16/22mm |
| Méid Umar | 40/40x496mm |
| Méid Carton | 835x145x580mm |
| Bunábhar | Alúmanam |
| Ábhar umar | Plaisteach |
| Tiús | 16mm/22mm |
| AT / MT | AT |
| DPI | 2929 |
| Feidhm | cosc a chur ar inneall an chairr ó róthéamh |
| Pacáistiú | Pacáil Neodrach / Cosantóir Cúinne Foam / Pacáil Blister / Aon iarratas riachtanas speisialta uait. |
| Seachadadh | 30 ~ 40 lá tar éis an t-ordú a dhearbhú |
| Téarma Íocaíochta | T/T, taisce 30% roimh tháirgeadh, an t-iarmhéid roimh an loingsiú |
| Téarma Trádála | FOB Shenzhen nó Guangzhou tSín |
| MOQ | 30 ríomhaire |
| Sampla | Muirear táille samplach & táille sainráite, ach cuirfear ar ais é nuair a gheobhaidh tú orduithe |
Gnéithe Táirge:
1. Bain úsáid as amhábhar PA66+GF30 100% nua chun an umar plaisteach a dhéanamh, a bheith lonrach agus ard-diana.
2. Níos mó fuaraithe a sholáthar ná na radaitheoirí caighdeánach.
3. Suiteáil éasca gan modhnuithe gléasta.
4. Tástáil brú agus ráthaíocht cáilíochta teoranta 1 bhliain
5. Pacáil: Cartán donn láidir le cúr, oiriúnach do lasta farraige fada. Nó de réir do riachtanais
6. Déanaimid tástáil ar gach píosa dár dtáirge, feabhas a chur ar fheidhmíocht iomlán d'inneall.
Ár mBuntáistí:
1) Monarcha Gairmiúil:
Ag speisialú i ndéantúsaíocht malartóirí teasa (radaitheoir gluaisteán / comhdhlúthadán) le breis agus 10 mbliana.
2) Foireann Oibre :
Níos mó ná 400 oibrí, lena n-áirítear foireann theicniúil ghairmiúil.
3) Úsáid Leathan :
Níos mó ná 5000 cineálacha táirgí ar ardchaighdeán, a onnmhairiú ar fud an domhain.
4) Freagra Mear:
Tabharfaimid freagra laistigh de 24 uair tar éis do litir a fháil. Má tá aon cheist agat, fáilte romhat glaoch orainn.
5) Seirbhís Éifeachtach:
Praghas iomaíoch le caighdeán is fearr agus dea-cháil.
Eolas Teagmhála
| Duine Teagmhála: | Daisy Huang |
| Seoladh Sráide: | Uimh.18 Bóthar Guangcong, Limistéar Forbartha Eacnamaíoch Chonga |
| Cathair : | Guangzhou |
| Cúige/Stát: | Guangdong |
| Tír/Réigiún: | An tSín (Mórthír) |
| ZIP: | 510900 |
| Teileafón: | 86-20-13710537051 |
Cuir glaoch chun teagmháil a dhéanamh linn le haghaidh aon cheist! Bígí linn , seo tús nua ar an aistear ,
beidh tú ag mothú ar an tSeirbhís is Éifeachtaí, is Fearr Cáilíochta agus Clú den Scoth. Go raibh maith agat!
Clibeanna Te: radaitheora athsholáthair páirteanna uathoibríoch do lexus rx400h 3.3lv6, monaróirí, mórdhíola, cáilíochta
